Masif Parke

Buradasınız : Masif Parke

Masif Parke

Ahşap Masif Parke zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen sağlıklı parke çeşitlerinden biridir. Masif Parke, Uzun ömürlü olması, ısı ve ses izalosyonu sağlaması, sistre olabilmesinden dolayı günümüzde de sıklıkla kullanılmaya devam etmektedir. Masif parke üretimi, dayanıklı, uzun ömürlü ve sert ağaçlardan yapılmaktadır. Tamamiyle masif parke olması sebebiyle yerince çok sistre payı vardır bu sayede uzun seneler boyunca sağlıklı yapısını ve ilk günkü görünümünü korur. Masif Parke ile ilgili maliyet konusuna geldiğimizde ise fabrika olmamız sebebiyle; uygun fiyatlı ürünler, butik ürünler, proje ürünleri olarak bir çok ürünü müşterilerimize sunmaktayız. Bu bağlamda laminant fiyatına bile masif parke alabilirsiniz veya lamine parke fiyatlarında masif parke alabilirsiniz, bir çok mekân, konutlar, villalar, restorantlar, oteller, alışveriş merkezleri ve iş yerleri için tercih sebebi olmaya devam etmektedir...

Masif Parkenin Özellikleri:
¬ Masif Parke         ¬ Doğal         ¬ Çevre dostu           ¬ Sağlıklı        ¬ Estetik
¬ Ekonomik             ¬ Sıcak         ¬ Uzun Ömürlü          ¬ Butik            ¬ Dayanıklı
¬ Mükemmel Ses ve ısı yalıtımı..

Masif Parke

 

Deck / Decking

Decking, genelde dış mekan parkesi olarak kullanılan ahşap zemin kaplamasıdır. Decking tercihi yapılırken dış mekan koşullarıyla barışık olacak sert ağaçlar tercih edilmelidir. Özellikle Iroko (Afrika Teak'i), Teak, Tali ve benzeri ağaçlar tercih edilmeli ve ağaçların nem değerlerine dikkat edilmelidir. Dış mekan için kullanılacak decklerin nem değerleri 9% ile 14% arasında olmalıdır. Uygulama detayları olarak; zeminin kotlaması yapılır, zemine ahşap veya kutu profil olarak ızgaralar vidalanır gerekirse tutkallanır, sabitlenir, üzerine deckler havşa açarak üstten vidalanır veya gizli birleşim montaj elemanlarıyla vidalar görünmeyecek şekilde montaj yapılır, zımparası yapılır ve dış mekan koruyuculu yağ sürülür. Deckler yılda 2 defa her sezon öncesi hafifçe zımpara yapılarak teak yağı uygulaması sonucu ilk günki görünümüne geri döner ve ömrü uzar.


Kullanım alanları : Havuz kenarları, iskeleler, güneşlenme alanları, balkonlar, teraslar, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, soyunma odaları, saunalar, bahçe / pergola / çardak zeminleri, banyo zeminleri, duş tekneleri, yat güverteleri, saksılıklar ve dış mekan dekoratif mobilyaları.

Decking Özellikleri:
¬ Gerçek Ağaç    ¬ Doğal      ¬ Çevre dostu       ¬ Sağlıklı    ¬ Dekoratif
¬ Ekonomik         ¬ Sıcak      ¬ Uzun Ömürlü      ¬ Butik       ¬ Dayanıklı

¬ Estetik              ¬ Mimari     ¬ Kolay Temizlik    ¬ Düşük Kayganlık

Joomlart